איך להצליח באתר הכרויות

לא אוהבים להיות לבד? רוצים למצוא את בן/בת זוג לחיים? אתרי היכרויות מציעים לכם אפשרות מצוינת למצוא אחת/ג כזו/ה. עם זאת, היכרויות ברשת אינן תרופת פלא והיא יכולה לקחת מאמץ רציני כדי למצוא את סוג האדם המתאים לך. באופן דומה, אם אתם מחפשים בית, דירה או קונים מכונית, יתכן שייקח לכם קצת זמן ומחקר כדי למצוא את הדבר הנכון. במובנים מסוימים, אתרי היכרויות הם באמת רק קניות זוגיות או 'קשרי יחסים', קצת כמו האמזונס או eBay של עולם ההיכרויות. בנוסף לכל זה, כמות הבחירה של דייטים הפוטנציאליים שנראים זמינים בהיכרויות ברשת יכולה להפוך את התהליך למרתיע במקצת. לכן, ראשית, חשוב להיות בררניים באיזה אתר היכרויות או אתרים עליהם עליכם להשתמש. ע''מ לעזור לכם, יצרנו את המדריך האולטימטיבי הכרויות ברשת, שיקל עליכם בשלבים השונים של חיפוש אחר אהבה בעולם הדיגיטלי.

1. וודא שאתה מוכן להתחיל לצאת

רוב הסיכויים שאם נרשמתם באתר הכרויות, אתם רציניים להפוך את החיפוש שלכם להצלחה בהיכרויות ברשת. בין אם אתם מחפשים את מערכת היחסים האמיתית הראשונה שלכם או שנפרדתם לאחרונה מבן זוג, חשוב שתהיו באמת פתוחים ומוכנים להכיר מישהו חדש. הכרויות באינטרנט זה כמו היכרויות בחיים האמיתיים. אם אינך מוכן לצאת עם מישהו, פשוט אל תעשה את זה. עדיף להרגיש מספיק מוכן ובטוח בכדי לפגוש מישהו שיכול להשלים אותך. 'וודא שאתה פתוח ומחויב למציאת מערכת יחסים ארוכת טווח, ובתוך כך תוכל לפגוש מישהו באמת.

2. מצא את אתר ההיכרויות הטוב ביותר עבורך

בחירת אתר ההיכרויות המתאים לוקח זמן ומחקר - אתם רוצים למצוא משהו העונה על צרכיכם ורצונותיכם. מומלץ, במיוחד לגיל הזהב, לא להשתמש באתרים בחינם. ראשית כל, הרמאים נוטים למקד למשתמשים מבוגרים שאולי אינם מתמצאים באינטרנט; לכן עדיף להימנע מכך. כמו כן, כשאתה מחפש אתר, אל תתעצל ותוודא שאתה בודק היטב את התנאים והפרטיות: האם האתר מבטיח פרטיות מלאה של ההודעות והתמונות שלך? אם כן, תהיה לך את הביטחון שאנשים באתר היכרויות באמת נמצאים שם כדי לפגוש מישהו, בדיוק כמוך.

לאחר שיש לך ביטחון זה ובחרת את אתר הכרויות שמתאים לדרישות שלך, אתה מוכן להתחיל. באתר זה למשל, כל פרופיל נבדק על ידי חבר צוות לפני שהוא מתקבל לאתר ומשתמשים החשודים בהונאה או בדרך אחרת מסולקים מהאתר באופן יזום. אנו דואגים שכולם באתר יהיו מהסיבות הנכונות כדי לשפר את הסיכוי שלכם למצוא אהבה.

3. צור פרופיל היכרויות טוב

אחד הטיפים החשובים ביותר למשתמשי אתר הכרויות הוא לדעת ליצור פרופיל טוב. חשוב שיהיה לך פרופיל המדגים את התכונות החיוביות שלך מבלי להיראות כאילו אתה מתבלבל. בפרופיל שלך באתר שלנו, למשל, ישנה שאלה המבקשת ממך לתאר את עצמך, ואחריה מה שבן הזוג הפוטנציאלי שלך אמור לדעת עליך. תשובות אלה יכולות למשוך מישהו באופן מיידי לפרופיל שלך, אך טעויות שניתן להימנע מהן יכולות להרתיע בקלות בני זוג פוטנציאליות, לכן חשוב להתאמן!

בתיאור שלך, חשוב בדיוק מדוע בחרת להירשם. איזה אדם אתה רוצה לפגוש? ואיזה סוג מערכת יחסים אתם מחפשים? מהם הערכים שלך? אבל היזהר, אל תאמר יותר מדי; זה עלול לשבור את התעלומה, ובאופן מקוון או לא, חשוב לשמור על חלקם במשחק הפיתוי. חשוב לך בעצמך לזהות מה בדיוק אתה מחפש במערכת יחסים ולהציג אותו בפרופיל שלך. אך מועיל גם לשמור על אוויר של מסתורין, ממש כמו בעולם ההיכרויות אמיתי. השאר אנשים שרוצים לגלות עוד אודותיך להיות סקרנים.

4. העלה את תמונת הפרופיל המושלמת

על פי סקר שלנו על פרופילים היכרויות, 59 אחוז מנשאלים אמרו שהם אפילו לא יפתחו פרופיל ללא תמונת פרופיל. אז בקיצור, אולי הטיפ החשוב ביותר שתוכלו לקחת ממדריך זה להיכרויות ברשת הוא לכלול לפחות תמונה אחת של עצמכם. מפתה ככל שיהיה להשתמש בתמונה ישנה, אל תעשה את זה - זה רק יעשה לך שירות דוב בטווח הרחוק. כדאי לצלם תמונת ראש וכתפיים מלאות, רצוי בחוץ שכן אור טבעי נוטה להיות מחמיא יותר. הפעיל את החברים או המשפחה שלך בכדי לעזור לך בזה ותן לתמונה שלך להמחיש את האמיתי שבך. מומלץ לצלם במקופם שאתה מרגיש בנוח - אם תהיה רגוע ונוח, הדבר יתקל בתמונה שהיא הרבה יותר אטרקטיבית. אז בני זוג הפוטנציאליים שלך יידעו מה אתה באמת אוהב, וכך יאפשרו מקום למערכת יחסים אמיתית וישרה לפרוח.

5. הכירו הקדמה נהדרת עם ההודעה הראשונה שלכם

כשמדובר בהיכרויות ברשת, ההודעה הראשונה יכולה להיות פורצת דרך. זה יכול להיות קשה ליצור טקסט מרתק שהוא פלרטטני ועם זאת מתאים ומותיר רושם על המקבל. הימנע מהעתקה והדבקה של הודעות - החברים שלנו אומרים לנו שזה ברור תמיד. כתיב לקוי הוא מצחין באותה המידה - קרא אותו לפני שתלחץ על שלח! אז מה הדרך הטובה ביותר להעביר את השיחה עם ההודעה הראשונה שלך? מצא משהו בפרופיל של החברה שאתה פונה אליה משהו משותף ביניכם. זה לא רק עוזר לך לבסס את תחומי העניין המשותפים שלך, אלא גם מראה כי קראת בפועל את הפרופיל שלה ושמת לב לתחביבים שלה.

6. קח את הזמן שלך!

אין למהר לפגוש מייד עם משהי שמצאה חן בעינך. בניית אמון וקשר עם איתה לוקח זמן. החלף כמות טובה של הודעות ותנסה להכיר זה את זה באתר לפני שאתה נפגש איתה בפועל. אל תתייאש. די נדיר לפגוש את האדם המושלם באופן מיידי וזה לטובה! תוכלו לשפר את כישורי הפיתוי שלכם וגם להכיר יותר מה בדיוק אתם רוצים. אולי תבוא משהוי שלא הבנת לפני כן. ואולי תגלה שניסיון להכריח פרח לפרוח יהרוג את הפרח הזה, אז זכרו, הסבלנות משתלמת בסוף.

7. היכונו לדייט הראשון

כאשר יצרת קשר עם מישהי באתר הכרויות ואתה מתכונן לדייט הראשון איתה, תחשוב על המקום מתאים למפגש זה. מומלץ להיפגש לקפה בבית קפה או לטיול בפארק כך שיהיה לכם סיכוי לדבר באמת ולהכיר אחד את השנייה. בדרך זו תוכלו להבין אם יש ביניכם. התמקדו בעתיד, לא בעבר: אף אחד לא אוהב לשמוע על אקס בדייט ראשון, נכון? נסה לא להשוות את הדייט שלך לבת זוגתך הקודמת ולאפשר לעצמך להיות פתוח למשהו חדש. אחד העצות הטובות ביותר בנושא היכרויות באינטרנט הוא לשמור על העבר בעבר.

8. ולבסוף ... אל תאבדו את המוטיבציה

לרוע המזל, מציאת אהבה ממבט ראשון היא נדירה, ויש אנשים שעשויים לחוות כמה דייטים רעים לפני שהם פוגשים את בן זוגם החלומי. אל תתייאש אם אתה בפגישה ראשונה ואתה יודע שהאדם שישב מולך היא לא זו. נסה להפיק את המרב מההוויה וללמוד ממנה. רק מכיוון ששניכם תואמים דברים מסוימים, אין פירושו שתהיו מושלמים זה בזו, ולפעמים עדיף לעבור למישהי חדשה. כולנו צריכים לנשק כמה צפרדעים לפני שנפגש עם הנסיך או הנסיכה שלנו ולעולם לא תדע מה נמצא מעבר לפינה.