אתר הכרויות לכל המטרות: לחוות את האהבה מחדש

תתאימו את עצמכם

תתאימו את עצמכם

רוב האנשים שמחפשים את האדם המתאים התכוונו למצוא מישהו שיתאים עצמו אליהם. מי שמחפש התאמה, נשאר מעוגן במקומו ולא משתנה. הוא איננו לומד ואיננו מוסיף לעצמו דבר. הוא מחמיץ את שינוי הזהות, שנוצר מן ההתערבבות של שני אנשים זרים שהופכים בהדרגה לחברים טובים. בנקודת ההתחלה אף אחד לא מתאים לאף אחד. התאמה הנה תולדה של חברות ממושכת.

ובכל זאת, לא היינו ממליצים לכל אחד להיפגש עם כל אחת, סתם כך. יש אפשרות לנפות מתוך המבחר את האנשים שהיה כדאי יותר לפגוש- את אלו שהם בני אותה כיתת יכולות או שמצוידים ביכולות משלימות, היכן שתיתכן בהחלט עיסקה ידידותית. יכולת משותפת הכוונה לשני אנשים זרים שיכולים לבלות יחד בריקוד או במשחק ברידג', משום ששניהם בעלי יכולת לרקוד או לשחק. יש להם מן המוכן מכנה משותף קל וברור. כדאי ללמוד זה את זה ולאתר את התחומים שיאפשרו לכם ליהנות במשותף, מהר ובקלות.

ומה עושים עם היכולות שאינן משותפות?

כאן קיימת הזדמנות מעניינת לשני אנשים למדניים. זה התחום שבו אתם ממש מרחיבים את עצמכם, תוך כדי זה שאתם מבלים זה בחברת זה. כמו בחוק כלים שלובים, היכולת שלך מחלחלת אליו והיכולות שלך זולגות אליה. דוגמה ליכולות משלימות: למשל, את אוהבת תיאטרון והוא הגיע עד הלום, ללא חיבה יתירה לתיאטרון. אחרי כמה שבועות בחברתך, גם הוא ילמד ליהנות.

זאת כמובן, בתנאי שלא יהיה סרבן למידה, שיישאר כפי שהוא ולא יוסיף לעצמו שום דבר ממך.

נצלו אדם אחר על מנת להרחיב את עולמכם. ניצול במקרה זה יש לו משמעות חיובית.

היא אוהבת מוסיקה שאתה לא אוהב. עד הפגישה הבאה תעשה שעורי בית. תאזין לדיסקים ותרגיל את אוזנך לכך. הוספת לך משהו ואגב כך, אפשרת לכם עוד בילוי, שיכול להיות משותף.


הכרויות ויחסים

יכולים יעניין אותך


הכרויות למסורתיים – יש חיה כזאת?

הכרויות למסורתיים – יש חיה כזאת?

הכרויות למטרה רומנטית הן אף פעם לא קלות, אבל הכרויות לדתיים למסורתיים הן קשות במיוחד. מסורתיים תמיד נמצאים בטווח בין דתיים לחילונים, אך לא ממש משתייכים לאף אחת מהקבוצות – מצד אחד הם הולכים לבתי ספר דתיים, מצד שני הם יוצאים לבלות במועדונים. מצד אחד הם עושים קידוש ונמנעים מלנסוע בשבת, ומצד שני הם מחמירים פחות בתחום צניעות הלבוש.

תקועה באהבה ישנה

תקועה באהבה ישנה

שימי לב לא ליפול לעמדה של קורבן. אחד ה"רווחים" הגדולים בעמדה הזאת הוא שיש את מי להאשים. מאמנת הזוגיות רחל כהן פותחת פתח לעתיד מלא אהבה