מערכות יחסים חדשות ואתרי הכרויות: 4 סודות להצלחה

מערכות יחסים חדשות ואתרי הכרויות: 4 סודות להצלחה

האם חשבת אי פעם מדוע כל כך חשוב לציין מראש בפני בני זוג פוטנציאליים למה בדיוק אתה מצפה ממערכת יחסים החדשה? פסיכולוגים אומרים שכדאי לחשוב היטב על שאלה זו לפני שתקליד "אתר הכרויות" בשורת החיפוש ותירשם לאחד מאתרי ההכרויות הפופולריים בארץ. היית כבר במערכת יחסים שלא חיממה בכלל, ולא נתנה השראה, אבל הביאה חבורה של אכזבות ובעיות. אבל אל תוותר, תאמין באהבה אמיתית ותקווה לפגוש אדם שלידו אתה תהיה מאושר. כשנרשת לאתר הכרויות, עליך למלא תחילה את הפרופיל שלך, להוסיף את התמונה שלך ולספר על עצמך. כאן טמונה הנקודה החשובה ביותר: העיקר לא להתנתק ולא לנסות להיראות כמו מישהו אחר, אלא להיות כנה עם עצמך ומועמדים להכרות. "מחפש קשר רציני, אני חולם ליצור משפחה וילדים." "גרוש טרי וטרם מוכן למערכת יחסים רצינית." "אני מחפש בת זוג לחופשה משותפת בחו"ל."

1. נסח את הרצונות שלך באופן ספציפי.

בשלב זה חשוב לציין מה בדיוק אתם מצפים ממערכת יחסים חדשה - טיול נעים, מפגשים קבועים שאינם מחייבים או נישואים יציבים וחזקים.

רק במבט ראשון נראה שזה קל. בתחילת שיחה באתר הכרויות, אנשים נמשכים לעתים קרובות למשחק: הם רוצים להראות יותר חופשיים, מעניינים ורגועים ממה שהם באמת, ובשקט מוצאים את עצמם לא בתפקידם או בעמדתם של חסיד.

נראה כי הם הגיעו לכאן למערכת יחסים רצינית - אבל חודש עובר, השני, השלישי - ומאחוריהם הם רק כמה פגישות קלות דעת וחסרי משמעות שהסתיימו בכלום.

2. צור תוכנית פעולה ברורה

והתבונן בזה מדי פעם. אל תשכח שבשלבי חיים שונים, לכל אדם צרכים שונים. בהתחשב בכך ובהבנה של מה חשוב לכם, הרבה יותר קל להימנע מפציעות ואכזבות.

לכן, בתחל החיפוש אחר בן / בת זוג למערכת יחסים חדשה באתר הכרויות כדאי לסמן את הנקודות הבאות. מה בדיוק מעניין אותי:

  • ונישואין או קשר לטווח הארוך?
  • חברות או פגישות מדי פעם?
  • יחסים ללא התחייבויות?
  • או אולי כל האמור לעיל?
>

3. היו כנים עם עצמכם

וכאן חשוב מאוד לנתח את כל הניסיון הקודם ולשאול את עצמך בכנות: "מה אני באמת רוצה בשלב זה של חיי?" לא משנה אם החוויה שלך מהקשר הייתה חיובית או לא - חשוב על עצמך, על הרצונות והמטרות האמיתיים שלך. לא רוצים למהר? נהדר! כתובו על זה תוך כדי התכתבות עם החבר/ה חדש/ה שבאמת מעניו/ת אותך. לא מוכן לבנות מערכת יחסים רצינית עם אישה המגדלת ילדים קטנים? ספר לה בעדינות על כך גם בשלב ההתכתבויות. שואף לבנות באופן פעיל את הקריירה שלך בעבודה? זה טוב אם בן הזוג הפוטנציאלי שלך יודע על זה ולא מבדר את עצמך בציפיות מיותרות.

4. הרשו לעצמכם סטיות קטנות

האם אתה מודה בסיכוי שכל הדעות והעקרונות שלך עשויים להשתנות, אתה רק צריך לפגוש את האדם שלך באתר הכרויות? ובכן, סמוך על האינטואיציה שלך.

באתר הכרויות אינך נמצא במירוץ מרתון או בתחרות בזריזות. מציאת בת זוגך קשוהר למזל שלך ואתה לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד.

תהיה פתוח לדברים חדשים והרשה לעצמך ללכת עם הזרם, אם אתה לא ממהר ונשאר לך הרבה זמן. יחד עם זאת, לא לשכוח את הדברים החשובים עבורך שאתה באמת חפץ בהם.

בהצלחה בחיפושים!