כניסה   הרשמה

הכרויות אקדמאים:
חברים חדשים עם תמונההכרויות לאקדמאים DateLy


הלימודים באוניברסיטה הם התחלה חדשה מבחינות רבות – אנשים חדשים, אווירה שלא הכרתם, ידע חדש, ועבור חלק מהסטודנטים אפילו בית חדש. נכון אמנם, שהמטרה העיקרית בלימודים באוניברסיטה היא רכישת השכלה, אך הלימודים באוניברסיטה טומנים בחובם עוד אפשרויות רבות נוספות – חברתיות, תעסוקתיות וכן….גם רומנטיות.


הכרויות אקדמאים? למי יש זמן לזה?…


סטודנטים רווקים רבים מגיעים לאוניברסיטה בתקווה למצוא אהבה ברחבי הקמפוס, אך מתייאשים ככל שעוברת השנה. אין זה מפתיע – עליהם ללמוד למבחנים, להגיש עבודות, להשתתף בפעילויות של האוניברסיטה, ובמקביל גם לבלות עם חברים ולעבוד עבור פרנסה… אחרי כל זה, מה הפלא שלא נשאר זמן להשקיע גם בתחום של הכרויות אקדמאיים ?

בכתבה זו נפרט קצת על העולם של הכרויות לאקדמים ולסטודנטים – על הקשיים, התקוות והאפשרויות שעומדות בפניהם, ונסביר כיצד גם את או אתה יכולים למצוא אהבה בין כתלי האוניברסיטה.


הכרויות אקדמאים – איך אפשר להתחיל להכיר?


הכרויות אקדמאיים יכולות להיות קשות ומסובכות, כאשר לא יודעים כיצד או היכן לחפש, אבל עם קצת תעוזה וידע מקדים, הכרויות לסטודנטים הם בעצם לא דבר מורכב כל כך. אחרי הכל, הקמפוס מלא באלפי צעירים וצעירות בטווח גילאים זהה לשלכם, אשר חולקים איתכם את אותו אורח חיים, ולעיתים קרובות אף את אותם תחומי עניין, והכי חשוב – חלק גדול מהם מחפש אהבה, בדיוק כמוכם!


הכרויות לסטודנטים באינטרנט – לומדים להכיר….


סטודנטים רבים בוחרים להשתמש באתרי הכרויות לאקדמים שקיימים באינטרנט, ושירות זה זוכה למעשה לפופולריות רבה. ראשית, אתרי הכרויות לסטודנטים מאפשרים לכל הצעירים שמחפשים אהבה, לעשות זאת בנוחות ובמהירות, דרך מנועי החיפוש היעילים שאותם אתרי הכרויות אקדמאיים מציעים. דבר זה מאפשר לסטודנטים וסטודנטיות למצוא את החצי השני שלהם, וללמוד להכיר אותו אפילו מבלי לצאת מהבית.

אתר הכרויות אקדמאים יעיל מאוד גם עבור סטודנטים ביישנים, אשר לא מצליחים להתחיל קשרים פנים מול פנים. דרך אתר הכרויות לסטודנטים מתאפשר להם לפנות לכל מועמד שמוצא חן בעיניהם, מבלי לחשוש שהוא אולי "תפוס".

דרך אתר הכרויות לאקדמים אפשר להכיר את אהבת חייכם, גם מבלי להוציא כסף מיותר על נסיעות ובתי קפה.